Vedetele
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Barfele 2011 !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre Andreea Balan

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 23
Data de înscriere : 18/04/2011

Despre Andreea Balan Empty
MesajSubiect: Despre Andreea Balan   Despre Andreea Balan EmptyJoi Mai 05, 2011 5:10 am

Andreea Balan
"Am inceput sa cant la 10 ani sub indrumarea tatalui meu care m-a auzit cantand in timp ce repeta cu formatia sa "Asemeni Voua". Urmand sfaturile apropiatilor de a se ocupa de mine muzical, tatal meu mi-a compus cateva melodii reusind astfel sa cant in deschiderea spectacolelor sale. Formatia sa suferind multe schimbari (intr-o perioada cantau in formatie Irina de la ASIA si Bogdan Negroiu de la EL'Negro), am inregistrat si eu cu ei cateva melodii. Cantand la un spectacol in Ploiesti am fost remarcata de Mihai Constantinescu care m-a recomandat realizatoarei emisiunii "BA DA, BA NU", Liana Sandulescu. Am participat astfel la mai multe emisiuni pentru copii: "Feriti-va de Magarus", "Abracadabra", dar si la emisiuni din prime-time, cum ar fi,"Video Magazin". Crezand ca voi deveni...biografie Andreea Balan
Sus In jos
https://vedetele.forumgratuit.ro
 
Despre Andreea Balan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Andreea Balan trece la showl lezby
» Andreea Balan : "daca as poza goala.."

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vedetele :: Your first category :: Andreea Balan-
Mergi direct la: